Drobečková navigace

Úvod > Školní družina > Aktuality ŠD > Vánoční stezka

Vánoční stezkaVážení rodiče,

letošní rok jsme si pro Vás a Vaše děti jako družina připravili VÁNOČNÍ STEZKU.

Začátek stezky je u školy, kde je pro děti zadání, jak bude stezka probíhat. Tentokrát nepůjdete pomocí papírové mapy, ale podle aplikace Mapy.cz, která je zdarma dostupná na Google Play.

U školy bude další QR kód, který si načtete s použitím aplikace a internetu a otevře se Vám mapa s jednotlivými body. Na každém bodu je jedno stanoviště, u kterého lze získat písmeno, které potřebujete pro doplnění tajenky.

Tajenka a zároveň konec stezky je opět u školy, kde bude i tajenka.

Trasu si zvolte libovolnou, na pořadí nezáleží. Je ale potřeba projít všechny body a získat všechna písmenka, která si můžete zapsat do tabulky nebo na papír. Tabulka je k dispozici pod tímto textem.

Vyřešenou tajenku můžete přinést po vánočních prázdninách do školní družiny, a pokud bude správně, vyzvednout si i malou odměnu.

Stezka bude zahájena již 4. neděli adventní a její konec bude po vánočních prázdninách.

Zapojte se s dětmi do stezky i Vy, zopakujete si jednoduché vánoční zvyky a tradice a zároveň si uděláte krásnou procházku po Krumvíři a okolí.

 

 

 

Pokud by měl někdo problém se stažením, spuštění aplikace nebo načtením kódu, neváhejte se na paní vychovatelky obrátit, rádi Vám pomůžeme.

tabulka k vytištění