Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ

Aktuality MŠ

Provoz MŠ je od 1. září 2021 denně od 6,00 do 16,30 hodin.

Publikováno 30. 8. 2021 16:17

Vzdělávání distančním způsobem

Škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem, pokud je v důsledku krizových nebo mimořádných opatření (například mimořádným opatřením KHS nebo plošným opatřením MZ) nebo z důvodu nařízení karantény znemožněna osobní přítomnost ve škole více než poloviny dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Vzdělávání distančním způsobem škola uskutečňuje podle příslušného rámcového vzdělávacího programu a školního vzdělávacího programu v míře odpovídající okolnostem.

· vzdělávání bude probíhat on-line formou

· pro komunikaci s dětmi a jejich zákonnými zástupci v době distančního vzdělávání je email MŠ

· přes uvedený e-mail budou během týdne dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné, rozesílány úkoly a aktivity na týden

· časové rozvržení pro jejich vypracování je zcela v kompetenci rodičů, s dodržením termínu předání, nebo zasílání vypracovaných úkolů nebo fotografií při plnění zadaných činností, obrázků, vzkazů, komentářů, hodnocení…

· na webových stránkách školy bude zveřejněna vzdělávací nabídka s odkazy ke zobrazení /stažení, kde mohou čerpat všechny rodiče dle zájmu jejich dětí (i pro které není předškolní vzdělávání povinné)

· v případě potřeby zajistí tištěné materiály škola a předá zákonnému zástupci předem domluveným způsobem (osobní předání materiálů, předání přes poštovní schránku školky)

· komunikaci přes sociální sítě WhatsApp či Messenger bude předem domluveno se zákonnými zástupci.

· omlouvání neúčasti na distančním způsobu vzdělávání je stanoveno dle běžných pravidel

· způsob poskytování vzdělávání a hodnocení výsledků vzdělávání distančním způsobem přizpůsobí škola podmínkám dítěte, pro toto vzdělávání